Partnerzy

Kluczowi partnerzy marki MASSIF

Zakłady Chemiczne „GÓRA” powstały w roku 1994. Jest to firma w 100% polska, korzystająca z usług polskich dostawców.

Podstawowym celem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości preparatów do mycia i dezynfekcji dla wszystkich gałęzi przemysłu spożywczego oraz gastronomii.

W naszej ofercie występują zarówno preparaty bardzo wysoko pieniące się, przeznaczone do mycia pianowego, jak i płyny nie wytwarzające piany, przeznaczone do myjek ciśnieniowych, myjek tunelowych i zmywarek gastronomicznych.

Oferujemy również produkty o zróżnicowanym pH: od silnie kwaśnych preparatów przeznaczonych do usuwania osadów mineralnych, przez neutralne płyny do mycia ręcznego, po wysoko alkaliczne wyroby przeznaczone do zmywania zanieczyszczeń typu tłuszczowego, białkowego oraz smolistego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w tej branży, śledzenie trendów i postępu technologicznego, umożliwia nam systematyczną aktualizację oferty i dopasowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku. Nasze wyroby odznaczają sie nowoczesnością i dużą wydajnością. Przy ich produkcji liczymy się z koniecznością ochrony środowiska i dlatego wszystkie stosowane przez nas detergenty są w pełni biodegradowalne.

Jesteśmy nastawieni na zaspakajanie oczekiwań naszych odbiorców, dlatego traktujemy ich indywidualnie. Na życzenie jesteśmy w stanie modyfikować oferowane preparaty tak, by spełniały ich specjalne wymagania i potrzeby. Na zamówienie możemy dostarczać preparaty przeznaczone do specyficznych, jednostkowych zastosowań.

Dzięki różnorodności oferty, wysokiej jakości oraz umiarkowanym cenom, nasze preparaty znajdują zastosowanie w: piekarniach, cukierniach, zakładach przetwórstwa mięsnego, rybnego i owocowo-warzywnego, gastronomi i hotelarstwie, sklepach spożywczych, browarach oraz zakładach przetwórstwa mleka.

Jeśli są Państwo zainteresowanie przetestowaniem płynów marki MASSIF, zapraszamy do kontaktu.

X